Uwaga! Z przyczyn rodzinnych w sezonie ślubnym 2022 papeterię na zamówienie wykonujemy do połowy maja 2022 roku. Po tym terminie nie przyjmujemy zamówień personalizowanych do odwołania.


Jeśli szukasz kartek okolicznościowych, plakatów lub bawełnianych toreb, zajrzyj do Sklepu Paperwords. Jeśli chcesz wycenić i zamówić papeterię na ślub, czytaj dalej!

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, dlatego proszę o maila na adres hej@paperwords.pl o tytule Papeteria ślubna – imiona pary + data ślubu. Klientom pozostawiam decyzję o sposobie naszego kontaktu: czy będziemy rozmawiać na Ty, czy per Pani/Państwo :)

Aby przyspieszyć wycenę zamówienia, w mailu warto zawrzeć informacje:

· rodzaj zaproszeń – zobacz dostępne opcje,
· ich nakład,
· motyw zaproszeń – obejrzyj gotowe wzory,
· rodzaj i liczbę dodatków na wesele (orientacyjnie) – zobacz dostępne opcje,
· datę ślubu + orientacyjną datę wręczania zaproszeń,
· decyzję, czy chcecie umieścić małe logo Paperwords z tyłu zaproszeń (więcej o tym przeczytaj tu),
· skąd znacie papeterię Paperwords.

Czas realizacji zamówienia papeterii z gotowym wzorem wg regulaminu to 15-20 dni roboczych od złożenia ostatecznego zamówienia (ustalenia wszystkich szczegółów i akceptu) i dokonania przedpłaty. Zazwyczaj papeteria jest gotowa wcześniej (7-10 dni roboczych), wówczas od razu przekazujemy ją klientom. Termin określony w regulaminie zakłada ewentualne nieprzewidziane sytuacje, które mogą spowodować poślizg. Do wartości zamówienia należy doliczyć koszt transportu. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Gdyni Redłowie – możliwość do potwierdzenia na bieżąco ze względu na pandemię.

Niski nakład zaproszeń na kameralny ślub

Wiem, jak piękne są kameralne śluby, dlatego jestem gotowa wykonać dowolny nakład zaproszeń ślubnych i nie określam żadnego minimum. Przy niskich nakładach trzeba jednak spodziewać się wyższej ceny jednostkowej, a szczegóły opisane są w Cenniku.

Jeśli jesteście zainteresowani projektem indywidualnym, również proszę o kontakt z podaniem powyższych szczegółów oraz opisem projektu. Projekt indywidualny wyceniany jest na podstawie opisu jego koncepcji, a czas realizacji zamówień z projektem indywidualnym to 1,5-2 miesięcy.

Mailowe złożenie zamówienia na papeterię Paperwords jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Do zamówień wystawiana jest faktura VAT.