Jeśli szukasz kartek okolicznościowych, plakatów lub bawełnianych toreb, zajrzyj do Sklepu Paperwords. Jeśli chcesz wycenić i zamówić papeterię na ślub, czytaj dalej!

Każde zlecenie wyceniam indywidualnie, dlatego proszę o maila na adres hej@paperwords.pl o tytule Papeteria ślubna – imiona pary + data ślubu. Klientom pozostawiam decyzję o sposobie naszego kontaktu: czy będziemy rozmawiać na Ty, czy per Pani/Państwo :)

Aby przyspieszyć wycenę zamówienia, w mailu warto zawrzeć informacje:

· rodzaj zaproszeń – zobacz dostępne opcje,
· ich nakład,
· motyw zaproszeń – obejrzyj gotowe wzory,
· rodzaj i liczbę dodatków na wesele (orientacyjnie) – zobacz dostępne opcje,
· datę ślubu + orientacyjną datę wręczania zaproszeń,
· decyzję, czy chcecie umieścić małe logo Paperwords z tyłu zaproszeń (więcej o tym przeczytaj tu),
· skąd znacie papeterię Paperwords.

Czas realizacji zamówienia papeterii z gotowym wzorem wg regulaminu to 15-20 dni roboczych od złożenia ostatecznego zamówienia (ustalenia wszystkich szczegółów i akceptu) i dokonania przedpłaty. Zazwyczaj papeteria jest gotowa wcześniej (7-10 dni roboczych), wówczas od razu przekazujemy ją klientom. Termin określony w regulaminie zakłada ewentualne nieprzewidziane sytuacje, które mogą spowodować poślizg. Do wartości zamówienia należy doliczyć koszt transportu. Istnieje możliwość odbioru osobistego w Gdyni Redłowie.

Niski nakład zaproszeń na kameralny ślub

Wiem, jak piękne są kameralne śluby, dlatego jestem gotowa wykonać dowolny nakład zaproszeń ślubnych i nie określam żadnego minimum. Przy niskich nakładach trzeba jednak spodziewać się wyższej ceny jednostkowej, a szczegóły opisane są w Cenniku.

Jeśli jesteście zainteresowani projektem indywidualnym, również proszę o kontakt z podaniem powyższych szczegółów oraz opisem projektu. Projekt indywidualny wyceniany jest na podstawie opisu jego koncepcji, a czas realizacji zamówień z projektem indywidualnym to 1,5-2 miesięcy.

Mailowe złożenie zamówienia na papeterię Paperwords jest jednoznaczne z akceptacją Regulaminu.

Do zamówień wystawiana jest faktura VAT.