Roślinne zaproszenia ślubne w pudełku

Piękne śluby naprawdę dzieją się w Polsce i nie dość, że mam przyjemność obserwować to codziennie, to jeszcze mogę uczestniczyć w ich zapowiadaniu oraz dekorowaniu.

Pani Joanna od początku wiedziała, czego chce, dzięki czemu stworzyłyśmy cudne zaproszenia ślubne w pudełku. Zdobione roślinnym motywem akwarelowym – zieloną gałązką, na ekologicznym papierze, w tekturowym pudełku z wieczkiem. Takie były zaproszenia. A później – papeteria weselna w tym samym stylu – winietki, menu, karta powitalna na tym samym eko papierze. Były nawet vouchery na podróż dla rodziców w podziękowaniu za wychowanie…

Zdjęcia z uroczystości naprawdę mnie wzruszyły. Wiedziałam, że wszystko będzie dopięte na ostatni guzik tak samo jak papeteria. Ale piękny obrazek, jaki powstał ostatecznie to majstersztyk. Romantyczna historia dwojga ludzi, którzy pięknie świętowali w gronie najbliższych. I to w jakim (góralskim) stylu!

Zdjęcia: Łukasz Konopka
Miejsce: Dworek New Restaurant

← Previous post

Next post →

3 Comments

  1. Piękne zdjęcia. Bardzo podoba mi się motyw przewodni zdjęć :)

  2. Takie zaproszenia najbardziej mi się podobają. Połączenie zaproszeń eko z pięknym, wzorem z liści. Winietki wyszły najlepiej :)

  3. Przepiękne zdjęcia ślubne. Najbardziej podoba mi się suknia ślubna!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *