świąteczne kartki z życzeniami dla firm

W Paperwords tworzymy kartki okolicznościowe na różne okazje. Oprócz klientów detalicznych doceniają je także firmy, wręczając życzenia w pięknej oprawie swoim kontrahentom i pracownikom.

Święta, udane finały projektów, rocznice zatrudnienia, urodziny i firmowe pożegnania to momenty, w których miłe słowa warto ładnie opakować w tradycyjnej, papierowej formie. Kartki świąteczne Paperwords dla firm mają wyjątkowy charakter, doskonale dopełniają bożonarodzeniowe upominki lub niosą serdeczne życzenia pielęgnując relacje partnerskie w biznesie.

Kartki Paperwords to cyfrowe reprodukcje ręcznie malowanych akwareli, drukowane w doskonałej jakości na papierze z recyklingu. Dla klientów biznesowych dostosowuję formę kart do potrzeb, tworząc unikalną pamiątkę. Personalizujemy karty firmowym logo, treścią życzeń lub nazwiskami adresatów.

Zapoznaj się z ofertą okolicznościowych kartek firmowych, które przygotuję dla Twojej firmy. Zapraszam!

 
Maria Korchow
hej@paperwords.pl
508 898 366
Specyfikacja kart okolicznościowych dla firm:

· format: prostokąt A6 (10,5×14,8 cm) lub kwadrat 14×14 cm

· otwierana w bok lub w górę

· papier z recyklingu lub inny do wyboru

· w komplecie z kopertą (kolor do wyboru)

· możliwość druku życzeń i logo firmy

· możliwość personalizacji treści (np. imiennie do klientów)

· możliwość druku adresów na kopercie

Firmowe kartki na święta Bożego Narodzenia

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia pewnie wyglądać będą trochę inaczej niż te dotychczas. Ograniczeni pandemicznymi obostrzeniami nie wybierzemy się w liczne wizyty do klientów i kontrahentów ze świątecznymi życzeniami i upominkami. Tym więcej znaczyć będą ciepłe słowa wypisane na okolicznościowych kartach.

Kliknij, by powiększyć

Firmowe kartki na urodziny i inne okazje

Na urodziny, jubileusze, imieniny, narodziny dzieci i inne okazje, które zasługują na kilka miłych słów mam przygotowane specjalne projekty okolicznościowych kart. Wszystkie dostępne zobaczyć można w katalogu kartek okolicznościowych Paperwords. Każdy ze wzorów mogę wydrukować dla Waszej firmy.

Poznaj szczegółową ofertę, napisz lub zadzwoń:

Maria Korchow
hej@paperwords.pl
508 898 366