Do każdego zamówienia podchodzę bardzo indywidualnie, a ceny zależą od nakładu oraz rodzaju zaproszeń i dodatków. Dlatego, aby ustalić ostateczny koszt, proszę o wiadomość na adres: hej@paperwords.pl z podaniem informacji wyszczególnionych w zakładce Wyceń/Złóż zamówienie.

W tabeli znajdziecie wykaz orientacyjnych cen, których należy się spodziewać, natomiast pod nią szczegółowy opis wybranych elementów papeterii.

produkt przedział cen jednostkowych (zł)
zaproszenia z kopertą* 7-9
karta RSVP/mapa/zamiast kwiatów 3 / projekt mapy: 60
winietki 2,2-3
menu weselne 4-10
numery stołów 7-9
księga gości A5: 95, A4: 145, 30×30:165
plan stołów 85-120
książeczki/słowniczki wyceniane indywidualnie
uszlachetnienia kopert wyceniane indywidualnie

NA POCZĄTEK ZAPROSZENIA ŚLUBNE

Zaproszenia i zawiadomienia ślubne z kopertami

Standardowo minimalny (łączny) nakład zaproszeń i zawiadomień to 30 sztuk. Zamówienia o niższych nakładach wyceniane są indywidualnie.

Zaproszenia jednokartkowe, prostokątne lub kwadratowe z kopertą standardową (eko lub wybrany kolor) to koszt 7-7,5 zł/szt., zależnie od nakładu.

Zaproszenia składane, prostokątne lub kwadratowe, otwierane w górę lub w bok z kopertą standardową (eko lub wybrany kolor) to koszt 8-8,5 zł/szt., zależnie od nakładu.

Dodatkowo zamówić można koperty:

  • z nadrukiem – z przodu (np. adres lub nazwiska gości) lub na klapce
  • z kolorową wklejką w środku

Takie koperty wyceniane są indywidualnie – cena zależy od rodzaju uszlachetnienia i nakładu.

Dodatki do zaproszeń ślubnych, czyli karty RSVP, mapy i zamiast kwiatów

Prośbę o potwierdzenie obecności z numerem telefonu proponujemy umieścić na zaproszeniu – znajdzie się tam miejsce, a będziecie mieli pewność, że goście nie zgubią namiarów. W przypadku składanych zaproszeń, szczególnie tych otwieranych w bok, zmieści się tam też prośba o upominek zamiast kwiatów. Tym sposobem zaoszczędzacie papier i pieniądze.

Choć oczywiście możemy drukować oddzielne karteczki. Na przykład z mapą ułatwiającą dojazd, w formie mniejszej siostry karty zaproszenia, czyli prostokąt A7 lub kwadrat 7×7 cm. Koszt projektu mapy to 60 zł, a cena wydrukowanej dwustronnie karty to 3 zł/szt.

Na miesiąc przed ślubem – Papeteria weselna,
czyli winietki, menu, księga gości, plan stołów i inne

Winietki na wesele
Winietki mogą stać same lub mieć formę wizytówek – do położenia na nakryciu lub ustawienia w uchwycie. Najczęściej mają wymiar 9×7 cm, a po złożeniu 9×3,5 cm i są bardzo urocze. Winietki stojące z przodu mają imię gościa, a z tyłu możemy wydrukować powitanie typu Dobrze, że jesteś! lub Baw się dobrze!, a nawet koligację z młodą parą – np. Kasia – przyjaciółka Panny Młodej. Ta opcja nie wpływa na cenę. Ceny winietek wahają się w granicy 2,2-3 zł/szt, zależnie od nakładu. Minimalny nakład to 30 sztuk.

Menu weselne
Karty menu weselnego tworzymy w kilku formatach – A6, A6 stojące/otwierane, A5, A5 otwierane/stojące, DL, DL otwierane/stojące. Rodzaj menu zależy od Waszej koncepcji oraz długości spisu weselnych dań. Menu można spersonalizować imionami gości, tak by zastąpić na stole winietki. Ceny wahają się w granicy 4-10 zł/szt. i zależą od rodzaju oraz nakładu menu. Minimalny nakład to 10 sztuk.

Numery stołów
Numery stołów najczęściej drukujemy w formacie A6, jako pojedyncza karta do ramki lub uchwytu albo stojący samodzielnie namiocik. Cena pojedynczej karty to 7 (pojedyncza) lub 9 zł (stojąca).

Księga gości
Księgi gości Paperwords to szyte książki w twardej oprawie ze spersonalizowaną okładką oraz pierwszą stroną – ze słowem powitania i wstępu. Księgi mają 96 stron i mogą mieć białe lub czarne karty w środku. Dostępne są trzy formaty w następujących cenach: A5 pionowy – 95 zł, A4 poziomy – 145 zł oraz 30×30 cm – 165 zł.

Plan stołów
Plan stołów przygotowujemy w trzech formach: jako plakat do włożenia do ramy (nie dysponujemy ramami), jako plan na sztywnym podkładzie (nie wymaga ramy) oraz jako kilka kart (jeden stół=jedna karta). Staramy się dopasowywać formaty planów do Waszych oczekiwań. Przykładowe ceny dla formatu 50×70 cm: plakat: 85 zł, sztywne podłoże: 120 zł. Koszt jednej karty do plany z kart to 10 zł/szt.

Książeczki z planem ceremonii
Jeśli wśród Waszych gości są obcokrajowcy, warto zapewnić im tłumaczenie ceremonii na bieżąco. Książeczka z dwujęzyczną wersją przebiegu mszy św. lub ceremonii ślubu cywilnego sprawdzi się doskonale. Cena ustalana jest indywidualnie – zależnie od nakładu, formatu oraz zakresu prac przy projekcie książeczki.

Podane ceny są cenami jednostkowymi brutto w PLN. Ceny dotyczą opisanych rodzajów papeterii ślubnej. Opcje bardziej skomplikowane wyceniane są indywidualnie. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Usługi dodatkowe

usługa cena
Modyfikacja gotowego wzoru* 50-150 PLN
Kilka wersji treści papeterii** 15 PLN / kolejna wersja
Dodruk zaproszeń*** 50 PLN
Projekt indywidualny papeterii**** 200-500 PLN


*cena zależy od stopnia i skomplikowania modyfikacji

**istnieje możliwość różnicowania treści zaproszeń, również jeśli chodzi o różne języki; opłata doliczana jest zależnie od wymagań drukarni
***istnieje możliwość dodruku zaproszeń i innych elementów papeterii. Dodruk wiąże się ze stałą opłatą 50 PLN + koszt papeterii wg ustalonej ceny. Nie dodrukowujemy winietek oraz pojedynczych zaproszeń personalizowanych.
****koszt projektu indywidualnego zależy od jego skomplikowania; szczegóły na temat jego tworzenia można znaleźć w Regulaminie.

POWYŻSZE INFORMACJE MAJĄ CHARAKTER INFORMACYJNY I NIE STANOWIĄ OFERTY HANDLOWEJ W ROZUMIENIU KODEKSU CYWILNEGO ORAZ INNYCH WŁAŚCIWYCH PRZEPISÓW PRAWNYCH.

Zobacz wzory papeterii | Zobacz elementy papeterii