Każde zamówienie różni się od siebie drobnymi detalami, a ceny zależą od nakładów i rodzajów papeterii, dlatego zaproszenia i dodatki weselne wyceniamy indywidualnie. Aby ustalić ostateczny koszt, proszę o wiadomość na adres hej@paperwords.pl z podaniem szczegółowych informacji wg wzoru z zakładki Wyceń/Złóż zamówienie.

W poniższej tabeli znajdziecie wykaz orientacyjnych cen, których można się spodziewać. Jeśli planujecie kameralny ślub, realizujemy bardzo małe nakłady zaproszeń, na temat których znajdziecie informację pod tabelą.

produktprzedział cen jednostkowych (zł)
zaproszenia z kopertą8-10
dodatkowa karta1-3
winietka2-4
menu weselne4-12
numer stołów7-10
księga gości / 96 stronprostokąt A5: 95
kwadrat 18×18: 130
prostokąt A4: 170
plan stołów / 50×70 cmplakat bez ramy: 90
plansza na sztywnej tekturze: 130
projekt mapy80
naklejki1-2
koperta ochronna1
nadruk na kopercie2
wklejka do koperty4
odbicie lakowe3
projekt indywidualny
wyceniany indywidualnie
Podane ceny są cenami jednostkowymi brutto w PLN. Ceny dotyczą opisanych rodzajów papeterii ślubnej. Opcje bardziej skomplikowane wyceniane są indywidualnie. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.

Niski nakład zaproszeń na kameralny ślub

Uwielbiamy klimat kameralnych uroczystości, dlatego nie ustalamy żadnego minimalnego nakładu zaproszeń. Jednak w związku z wymogami drukarni dla nakładów niższych niż 35 sztuk koszt wykonania zaproszeń to stała kwota 300 złotych, niezależnie od ich liczby. W ramach tego zlecenia możesz zamówić od 1 do 35 sztuk zaproszeń. Cena obejmuje zaproszenie w formacie kwadrat/prostokąt, w wersji otwieranej lub nie, z kopertą.

Usługi dodatkowe

W ofercie mamy usługi dodatkowe, takie jak modyfikacje gotowych wzorów czy wersjonowanie treści zaproszeń w ramach jednego nakładu. Poniższy cennik przedstawia koszty odpowiednich opcji z wyjaśnieniem szczegółów pod tabelą.

usługacena
Modyfikacja gotowego wzoru (1)50-150 PLN
Kilka wersji treści papeterii (2)20 PLN / kolejna wersja
Dodruk zaproszeń (3)50 PLN
Projekt indywidualny papeterii (4)200-500 PLN

 

(1) Cena zależy od stopnia i skomplikowania modyfikacji – ustalana indywidualnie.
(2) Istnieje możliwość różnicowania treści zaproszeń, również jeśli chodzi o różne języki; opłata doliczana jest zależnie od wymagań drukarni
(3) Istnieje możliwość dodruku zaproszeń i innych elementów papeterii. Dodruk wiąże się ze stałą opłatą 50 PLN + koszt papeterii wg ustalonej ceny. Nie dodrukowujemy winietek oraz pojedynczych zaproszeń personalizowanych.
(4) Koszt projektu indywidualnego zależy od jego skomplikowania; szczegóły na temat jego tworzenia można znaleźć w Regulaminie.